O nas

Kozłowski to uznana na rynku firma rodzinna, z tradycjami która prowadzi zróżnicowaną działalność w branży handlowej i usługowej.

Firma z uwagi na rozległe kontakty i koneksje rodzinne oraz wieloletnią działalność funkcjonuje nie tylko na rynku lokalnym, ale także krajowym i zagranicznym. Firma działa nieprzerwanie od 1980 r.

Nasze motto YOUR TEAM zobowiązuje nas do nieustannego podnoszenia kwalifikacji, kompleksowej obsługi spełniającej europejskie standardy w celu zapewnienia satysfakcji i zadowolenia dla naszych klientów

W pracy kierujemy się szacunkiem zarówno dla naszych odbiorców, jak i dostawców i zawsze staramy się wyróżniać rzetelnością i fachowym podejściem do zagadnienia. Zdobyte doświadczenie oraz nawyk ciężkiej pracy pozwalały na ciągły systematyczny rozwój i poszerzanie zakresu oferowanych przez nas usług.

Liczne przemiany społeczno gospodarcze które miały miejsce w naszym kraju wymagały od nas dostosowywania się do zmieniającej się koniunktury i warunków rynkowych

Dywersyfikacja kapitału oraz stabilna sytuacja finansowa umożliwiły nam zaangażowanie się w projekty inwestycyjne na rynku nieruchomości.